Медичний центр Св.Параскеви
Медичний центр Св.Параскеви
це клініко-діагностичний медичний центр, який об'єднує у собі послуги комплексної променевої, функціональної та лабораторної діагностики, ендоскопії, поліклінічне відділення для дорослих та дітей та відділення хірургії одного дня. Бренд представлений також п'ятьма філіями поліклінічного відділення у Львові та Києві та продовжує розширювати мережу. У жовтні 2020 року бренд розпочав масштабне будівництво госпіталю, запуск якого стане справжнім викликом для операторів медичного ринку України, як приватного, так і державного сектору
Завдання
Провести повний маркетинговий аудит бренду, визначити його позиціонування та розробити маркетингову стратегію.
Маркетинговий аудит та стратегія
Під час аудиту було проведено аудит продуктової лінійки бренду, цінової політики, ключових бізнес-показників та процесів, побудовано карту позиціонування та визначення конкурентних позицій бренду на ринку.
Для аналізу ми використовували методи польових досліджень, спостереження та глибинне інтерв'ювання
Важливим і першочерговим завданням для нас було дослідити кожен сегмент ключового пацієнта, побудувати Сustomer Journey Map та зрозуміти порядок його дій від моменту усвідомлення ним певної проблеми та до його повторного візиту в клініку.

Це дало нам можливість побачити, де та на якому етапі в пацієнта можуть виникати певні негаразди або незручності та розробити ефективну стратегію покращення його досвіду взаємодії з брендом в кожній точці контакту з ним.
Для максимально комплексного перезапуску бренду ми не обмежилися лише розробкою маркетингової стратегії, пропрацювавши також бізнес-стратегію, конкурентну-, клієнт-, комунікаційну та медіа-стратегію, що дало можливість створити для бренду максимально деталізовану дорожню карту з покроковим планом дій та алгоритмом процесів.
Відгук
Сьогодні ми щасливі бачити ефективне впровадження розробленої нами стратегії розвитку бренду, розширення мережі філій в концепції "Параскева Поруч", нові досягнення амбітних цілей. Лідери завжди мають залишатися лідерами!