«РЕМ» - це багатофункціональний житловий комплекс загальною площею близько 30 000 м.кв., який невдовзі буде реалізовано у м.Самбір Львівської області. Унікальність проекту - це поєднання комфортного якісного житла та власної розвиненої інфраструктури.

Компанія IQ Promotion - офіційний маркетинговий партнер проекту: від ідеї та концепції до комплексного запуску.
Наше завдання
Клієнт
Неймінг
Основною метою при розробці назви ЖК було максимально відобразити масштабність та фундаментальність забудови. Ми розробили декілька робочих назв і разом з замовником знайшли найкраще. Оскільки ділянка під забудову знаходиться на території колишнього «Самбірського дослідно-експериментального машинобудівного заводу", серед жителів Самбора відомого, як РЕМ, саме ця назва лягла в основу - РЕМ. Новий житловий квартал Самбора.


«МІСТО В МІСТІ»

Сучасні багатоквартирні будинки, супермаркет, магазини, спорткомплекс та багатофункціональні громадські простори, - все, як у великому місті!
З цієї ідеї в нас народився слоган: "Жити тут стильно та комфортно, як у великому місті".
Ця ідея і лягла в основу архітектурної концепції комплексу.


Концепція
Візуальний образ
Маркетингова стратегія
Завдяки детально проведеному аналізу ринку, вивченню попиту, виваженій покроковій стратегії, поетапній рекламній кампанії та комплексній роботі усієї команди проекту, в перші ж два місяці після оголошення продажу першої черги будівництва, було продано 67 % квартир, що стало приємною несподіванкою навіть для нас :) .

Сьогодні ми готуємо рекламну кампанію для другої черги будівництва.