До нас звернулася замовниця з ідеєю створити маркетплейс кондитерських виробів, який би об`єднав усіх кондитерів та кондитерські України на єдиному on-line ресурсі, а шлях пошуку десертів та оформлення замовлення клієнтом був би максимально простим та швидким.

Про клієнта:

Торти Тут маркетплейс.
ТВОЯ СМАЧНА ОНЛАЙН ЛОКАЦІЯ!

Нашим завданням було «з нуля» втілити ідею замовниці та розробити механізм перетворення цієї ідеї на бізнес, який би приносив дохід на постійній основі.
Виклик для нас:
Рішення:
Оскільки аналоги подібного маркетплейсу відсутні, найважливішим для нас було визначити ємність ринку і зрозуміти, наскільки ідея є перспективною з точки зору прибутковості. Для цього було проведено ряд досліджень та розрахунків, розроблено платні пакетні пропозиції розміщення для кондитерів.
1
2
3
Наступним етапом була розробка бізнес-моделі платформи, SWOT-аналіз, масштабна робота з групами ключових клієнтів – кондитерів, кондитерських та потенційних замовників платформи через інтерв'ювання. Для кожної групи було розроблено свій портрет ключового клієнта, досліджені його болі, бажання та завдання.
Серед пріоритетів було визначено : для кондитерів – мінімізувати час на узгодження усіх деталей замовлення; для замовників – мінімізувати час на пошук необхідного десерту та прозорість рейтингу кондитерів.
На основі отриманих даних була складена карта Сustomer Journey Map та прописано функціонал платформи, адмін-частини та СRM.
4
Візуальний образ
Фірмовий стиль і візуальний образ бренду створено у кооперації з Dehouse Branding
Маркетингова стратегія:
Маркетинговий план передбачив залучення усіх інструментів просування (борди, радіо, телебачення, спонсорські пакети, прямі продажі) з акцентом на digital: SEO, Adwords, співпраця з блогерами. Нами було розроблено кілька етапів рекламної кампанії згідно життєвого циклу продукту.
Що в нас вийшло: